Mirësevini në faqen tonë të internetit

Këmbët e divanit të zi këmbët e mobiljeve duke spërkatur Italinë këmbët e thjeshta të divanit luksoz të lehta | GELAN

Përshkrim i shkurtër:

Shtëpia juaj pasqyron personalitetin tuaj! Përdorni këmbët e mobiljeve të nivelit të lartë dhe unik dhe këmbët e tryezës për ta bërë shtëpinë tuaj të duket më fisnike dhe elegante.

Përdorni Këmbët e Divanit të Zi për projekte të ndryshme DIY, shtoni atmosferë industriale në këmbët e tryezës së divanit tradicional ose shtoni atmosferë moderne në karriget retro.

Këmbët tona të divanit janë bërë prej metali me cilësi të lartë, i cili është i fortë dhe i qëndrueshëm.


Detaje të Produktit

Përshtatje

Etiketat e produkteve

Këmbët e mobiljeve spërkatje elektrostatike të veshura me pluhur porosi këmbët e divanit luksoz të lehta të lehta

Përshkrimi i këmbëve të divanit të zi

Madhësia e tubit: H180 * DIA20mm Madhësia e pllakës: 70 * 70 * 3 mm

Karakteristikat:

i përshtatshëm për të gjitha llojet e mobiljeve, të tilla si divan, tavolinë kafeje, tavolinë, shtrat, dollap TV, dollap banjo, stol, dollap, etj

Këmbët e tryezës së divanit të kabinetit me vrima të para-shpuara dhe vida montimi për instalim të shpejtë dhe të lehtë.

Këmbët e kabinetit tonë të banjës janë bërë prej metali me cilësi të lartë, i cili është i fortë dhe i qëndrueshëm.

Sipërfaqja është e galvanizuar, e cila nuk është e lehtë të ndryshket, dhe pastrohet dhe mirëmbahet lehtë.

 

black-couch-legs1

përshkrim i produktit

Emri i produktit Këmbët e divanit të zi
Aplikacion divan, krevat, tavolinë
ngjyrë e zezë
Materiali hekuri
Madhësia e pllakës 70 * 70 * 3mm
Karakteristikat Stili në modë
Madhësia e produkteve H180MM
Mbaro Veshur me pluhur
Stili: moderne
pako 20 copë / ctn
MOQ 1000 copë
Kushtet e pagesës T / T, Western Union, Paraja e gatshme
Koha e mostrës 7-15 ditë
Koha e dërgimit 15-30ditë

Kontaktoni me mua, do të jetë në gjendje të merrni Mostrat Falas

Skenarët e zbatueshëm

Këmba metalike përdoret në pajisjet e mobiljeve siç janë këmba e divanit, këmba e krevatit, kabina e kabinetit, etj.

sofa legs feet Applicable scenarios

 • E mëparshme:
 • Tjetra:

 • Shërbime të personalizuara të ofruara nga shitësi

  products details

  products details1

  products details2

  products details3

  products details4

  products details5

  products details6

  Dërgoni një pyetje për të më kontaktuar, do të mund të marr shembuj falas

  Shkruajeni mesazhin tuaj këtu dhe na e dërgoni
  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube