Mirësevini në faqen tonë të internetit

produkt

Hardware GeLan ofron qindra këmbë mobiljesh prej metali. Rreth 60% janë këmbë shtrat, 30% janë këmbë tryeze, dhe 10% janë korniza tryeze. Një shumëllojshmëri e gjerë e opsioneve të këmbëve të divanit / tryezës metalike janë në dispozicion për ju, të tilla si kapëse flokësh, trekëndësh dhe konik. Ju gjithashtu mund të zgjidhni nga tavolina, divani dhe dollapi. Si dhe nga metali, çeliku inox dhe këmbët e divanit metalik mund të përdoren në shtëpi, zyrë ose dhomë të gjallë.

këmbët e mobiljeve metalike

Këmbët e mobiljeve metalike ofrojnë një zgjedhje elegant për mobiljet moderne, ose sigurojnë një ndjesi moderne për divanet dhe karriget tradicionale. Forma të ndryshme përfaqësojnë stile të ndryshme, përfshirë këmbët konike, këmbët e rrumbullakëta dhe këmbët e kunjeve. Këto këmbë mobiljesh me cilësi të lartë janë shumë të përshtatshme për shtrat, tavolina ngrënieje, dollapë, tavolina kafeje dhe mobilje të tjera. Bërë prej hekuri ose çeliku inox. Bëni madhësi të ndryshme që t’i përshtaten mobiljeve tuaja. Janë dhënë një sërë madhësish opsionale për të siguruar që këmbët tona të mobiljeve të mund të instalohen në të gjitha mobiljet.

RRETH NESH

Kompania jonë është një prodhues profesional për të prodhuar produkte hardware të mesëm dhe me cilësi të lartë me teknika profesionale, kredi të shkëlqyeshme për 22 vjet.

GeLan Industrial Co, Ltd. është një kompani me përvojë 20 vjeçare në prodhimin e pajisjeve të mobiljeve. Ndodhet në Zonën Industriale Xia'nan, Qytetin Yuanzhou, Qarkun Boluo, Qytetin Huizhou. Shtë afër tre qyteteve kryesore - Huizhou, Dongguan dhe provinca Shenzhen. Transporti është shumë i përshtatshëm. Aktualisht, ne kemi 6000 metra katrorë të ndërtesave të fabrikës. Produktet kryesore janë këmbët e divanit(këmbët e shtratit) dhe këmbët e tryezëskornizë tryeze, këmbët e kabinetit, këmbët e krevatit, pjesët lidhëse, mbështetëse për divan dhe pajisje të tjera mobiljesh, dhe të mirëpritur të rregullojmë të gjitha llojet e produkteve hardware. Rrjeti i tregut mbulon Evropën, Shtetet e Bashkuara, Japoninë dhe ndërmarrjet e njohura vendase.

Produkte të veçuara

Po kërkoni këmbët e mobiljeve metalike ekonomike, të qëndrueshme dhe të forta? Eksploroni këmbët më të mira të mobiljeve metalike në GELAN. Ne kemi lloje të ndryshme këmbësh, të tilla si këmbët e divanit të mobiljeve, këmbët e tryezave, tavolina kafeje ose tryezat e tavolinave! GELAN është një furnizues i këmbëve të mobiljeve, blerja e këmbëve të mobiljeve ka një avantazh të çmimit dhe sigurimin e cilësisë. Mund të personalizohet gjithashtu sipas kërkesave tuaja. GELAN ka një larmi këmbësh mobiljesh metalike për të zgjedhur, duke përfshirë këmbët e kunjeve, këmbët e palosshme dhe këmbët e rregullueshme. Ju mund të zgjidhni stile të ndryshme dhe lloje të këmbëve të tavolinës së kafesë, këmbët e tavolinës dhe këmbët e tavolinës së divanit, në mënyrë që të personalizoni lehtësisht mobiljet dhe të shikoni saktësisht atë që dëshironi. Këmbët e tavolinës metalike (divani) janë të forta dhe të qëndrueshme, duke siguruar shumë mbështetje për përkatësitë tuaja. Këmbët e tavolinave metalike duken shkëlqyeshëm nën tryezat e kafesë, tryezat dhe tryezat e punës.

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube