Добредојдовте на нашата веб-страница.

Нозе за црна троседот прскање стапала за мебел Италија едноставна лесна луксузна нога за троседот | ГЕЛАН

Краток опис:

Вашиот дом ја рефлектира вашата личност! Користете високи и уникатни нозе за мебел и столни нозе за да направите вашиот дом да изгледа поблагородно и елегантно.

Користете црни ногави за софа за разни DIY проекти, додајте индустриска атмосфера на традиционалните нозе на масата од софата или додајте модерна атмосфера на ретро столчињата.

Нашите ногарки за софа се изработени од висококвалитетен метал, кој е здрав и издржлив.


Детали за производот

Прилагодување

Ознаки на производот

Електростатско прскање со мебел во форма на прав прскање стапала за мебел Италија едноставна лесна луксузна нога за софа

Опис на нозе за црна софа

Големина на цевка: H180 * DIA20mm Големина на плоча: 70 * 70 * 3mm

Карактеристики:

погоден за секаков вид мебел, како што се софа, масичка, маса, кревет, ТВ кабинет, ормар за бања, клупа, ормар, итн.

Ногарки за маса за софа на шкафче со претходно дупчат дупки и завртки за монтирање за брза и лесна инсталација.

Нашите ногарки од кабинетот за бања се изработени од висококвалитетен метал, кој е здрав и издржлив.

Површината е поплавена, што не е лесно да се 'рѓосува, и лесно се чисти и одржува.

 

black-couch-legs1

Опис на производот

Име на производот Нозе од црна софа
Апликација софа, кревет, маса
боја црна
Материјал железо
Големина на плоча 70 * 70 * 3мм
Карактеристики Модерен стил
Големина на производи H180MM
Заврши Обложена прав
Стил: модерен
пакет 20 парчиња / ctn
MOQ 1000 парчиња
Рок на плаќање Т / Т, Вестерн сојуз, готовина
Примерно време 7-15 ден
Време на испорака 15-30ден

Контактирајте ме, ќе можам да добијам Бесплатни примероци

Применливи сценарија

Металното стапало се користи во хардвер за мебел, како што се нога за софа, нога за кревет, подножје од кабинет, итн.

sofa legs feet Applicable scenarios

 • Претходно:
 • Следно:

 • Кориснички услуги обезбедени од продавачот

  products details

  products details1

  products details2

  products details3

  products details4

  products details5

  products details6

  Испратете истрага за да ме контактирате, ќе можам да добијам Бесплатни примероци

  Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube