Добредојдовте на нашата веб-страница.

производ

Хардверот GeLan обезбедува стотици метални ногарки за мебел. Околу 60% се ногарки од каучот, 30% се столпчиња за маса, а 10% се рамки за маса. Ви се достапни широк спектар на опции за нозе за метал / софа од метал, како што се фиба, триаголник и стеснет. Можете исто така да изберете од маса, софа и ормар. Како и од метал, нерѓосувачки челик и метални ногарки за софа може да се користат дома, канцеларија или дневна соба.

метални нозе за мебел

Металните нозе за мебел овозможуваат стилски избор за модерен мебел или обезбедуваат модерно чувство за традиционалните софи и столици. Различни форми претставуваат различни стилови, вклучувајќи заострени нозе, тркалезни нозе и нозе за фиба. Овие висококвалитетни нозе за мебел се многу погодни за кауч, трпезариски маси, ормани, маси за кафе и друг мебел. Изработени од железо или нерѓосувачки челик. Направете разни големини за да одговараат на вашиот мебел. Дадени се низа опционални големини за да се осигура дека нашите ногарки за мебел можат да се инсталираат на целиот мебел.

ЗА НАС

Нашата компанија е професионален производител за производство на средни и квалитетни хардверски производи со професионални техники, одличен кредит за 22 години.

GeLan Industrial Co., Ltd. е компанија со 20-годишно искуство во производство на хардвер за мебел. Сместено е во индустриската зона Сианан, градот Јуанжу, округот Болуо, градот Хуижоу. Близу е до три големи градови - Хуижоу, Донггуан и провинцијата Шенжен. Превозот е многу лесен. Во моментов, имаме 6000 квадратни метри фабрички згради. Главните производи се ногавици од софа(нозе на каучот) и ногарки за масарамка за маса, стапала на кабинетот, подножје на креветот, делови за поврзување, потпирачи за глава на софата и друг хардвер за мебел, и добредојде да ги прилагодите сите видови хардверски производи. Пазарната мрежа ги опфаќа Европа, Соединетите држави, Јапонија и домашните познати претпријатија.

Избрани производи

Барате економични, стабилни и силни метални стапала за мебел? Истражете ги најдобрите метални стапала за мебел на GELAN. Имаме различни видови стапала, како што се ногарки за софа за мебел, масички за маса, масички или масички за маса! ГЕЛАН е снабдувач на стопала за мебел, купувањето стапала за мебел има предност во цената и гарантирање на квалитетот. Може исто така да се прилагоди според вашите барања. ГЕЛАН има разновидност на метални нозе за мебел за избор, вклучително и ножици за фиба, преклопни нозе и прилагодливи нозе. Можете да изберете различни стилови и типови нозе на масичка, нозе за маса и ногарки за софа, за лесно да го прилагодите мебелот и да изгледате точно каков што сакате. Нозете на металната маса (софа) се цврсти и издржливи, обезбедувајќи голема поддршка за вашите припадности. Нозете од метални масички изгледаат одлично под масите за кафе, работните маси и работните клупи.

  • facebook
  • linkedin
  • twitter
  • youtube